Biblioteka Pedagogiczna Nowy Sącz
  Aktualności

„Ciemności Kryją Ziemię” - projekt edukacyjny

Szanowni Państwo, nauczycielki i nauczyciele z Małopolski!

Zapraszamy do udziału w projekcie edukacyjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pod nazwą „Ciemności Kryją Ziemię”, który ma na celu wsparcie nauczycieli i młodzieży szkół Małopolski w zakresie poszerzenia wiedzy o Holokauście i polskich Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata.

Projekt obejmuje pięć konferencji naukowych (składających się z wykładów i warsztatów) dla nauczycieli w pięciu miastach małopolskich subregionów (Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów i Nowy Targ) oraz wyjazdu studyjnego uzupełnionego o specjalnie przygotowane warsztaty. Następnie nauczyciele, którzy zadeklarują chęć pracy z młodzieżą będą przygotowywać ją do odbycia w kolejnym roku podobnej podróży studyjnej. Przed wyjazdem odbędą się spotkania z edukatorami w szkołach, które wezmą udział w projekcie.

Udział w projekcie jest bezpłatny; w całości finansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Poniżej znajdą Państwo więcej szczegółów na temat projektu.

TERMINY KONFERENCJI w 2018 roku:

— Nowym Sącz – 22.09.2018
— Tarnów – 29.09.2018
— Kraków – 06.10.2018
— Chrzanów – 13.10.2018
— Nowy Targ – 20.10.2018
— Wyjazd studyjny – 15.11.2018

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
(w formacie .pdf.)

Plik należy pobrać na dysk komputera, wypełnić, zapisać i odesłać jako załącznik na adres historia@pbwnowysacz.pl lub wydrukować i dostarczyć do siedziby PBW w Nowym Sączu.

ZAŁĄCZNIKI:
Opis Projektu
Formularz zgłoszenia w formacie .doc
Program konferencji Nowy Sącz
Program konferencji Tarnów
Program konferencji Kraków
Program konferencji Chrzanów
Program konferencji Nowy Targ

 

Projektowanie stron internetowych