Wyniki konkursu!!!!

Szanowni Państwo!
 
Są już wyniki naszego ostatniego konkursu “Koniecznie to przeczytaj…”
 
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!!!
 
W kategorii klas I-IV przyznano:
 
wyróżnienia dla:
Wojciech Luba – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu za pracę na temat książki „Lego Ninjago – przyjaciel czy wróg”
Katarzyna Parzygnat – Szkoła Podstawowa w Obidowej za pracę na temat książki F. Hodgson „Tajemniczy ogród”
Patrycja Guroś – Szkoła Podstawowa im św. Kingi w Knurowie za pracę na temat książki Ch. Perrault „Pinokio”
Amelia Filas – Szkoła Podstawowa im. Jana Kantego w Ludźmierzu za pracę na temat książki S. Dhimon „Brzydkie kaczątko”
Milena Michałczak – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlachtowej za pracę na temat książki „Kraina Lodu”
Wiktoria Bryja – Szkoła Podstawowa im. Jana Kantego w Ludźmierzu za pracę na temat książki „Rex…”
 
 
 
Trzecie miejsce dla:
Lena Parzygnat – Szkoła Podstawowa w Obidowej za pracę na temat książki H.Ch. Andresena „Mała Syrenka”
 
Drugie miejsce dla:
Amelia Gacek – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu za pracę na temat książki P. Bourgeois „Franklin…”
Pierwsze miejsce dla:
Zofia Cześniakowska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlachtowej za pracę na temat książki J. Bednarek „Niesamowite przygody 10-ciu skarpetek”
 
W kategorii klas V-VIII przyznano:
 
wyróżnienia dla:
Gołębiowska Paulina – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu za pracę na temat książki R. Riordan „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”
Martyna Scisłowicz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu za pracę na temat książki F. Simon „Koszmarny Karolek”
Adam Jamróz – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu za pracę na temat książki „Nowe przygody Bolka i Lolka”
Emilia Banaś – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Najświętszej Rodziny z Nazaretu za pracę na temat książki B. Mull „Baśniobór”
Tamara Szczepaniak-Filas – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlachtowej za pracę na temat książki S.C. Lewis „Opowieści z Narnii”
 
Trzecie miejsce dla:
Zauzanna Urbaś – Szkoła Podstawowa im. Jana Kantego w Maruszynie Dolnej za pracę na temat książki M. Szczygieł „Za niebieskimi Drzwiami”
 
Drugie miejsce dla:
Wielkiewicz Kuba – Szkoła Podstawowa nr 9 w Nowym Targu za pracę na temat książki „Scooby-Doo!”
 
Pierwsze miejsce dla:
Igor Mendrala – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szlachtowej za pracę na temat książki S. C. Lewis „Opowieści z Narnii”
 
 
 
W kategorii szkoły średnie przyznano:
 
wyróżnienie dla:
Gabrieli Kurczak – Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo- Opiekuńczych w Nowym Targu