Dobro jest w Małopolsce -tegoroczna akcja świąteczna województwa małopolskiego

Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia – pełnych ciepła, miłości i dobroci, wspólnego ubierania choinki, obdarowywania się prezentami, rodzinnego kolędowania i spotkań z najbliższymi przy świątecznym stole pełnym smakołyków. Jest to czas, w którym koncentrujemy się na tym, co jest naprawdę ważne. A ważne jest DOBRO!

Dobro jest w Małopolsce – to idea, która przyświeca tegorocznej akcji świątecznej województwa małopolskiego. W całym regionie organizowanych jest szereg akcji: zbiórki żywności, obdarowywanie dzieci z domów dziecka, akcja krwiodawstwa. Kampania Dobro jest w Małopolsce to również pokazanie, jak ważne są w tym czasie: bliskość, dobro, szacunek, drobne gesty. Wyrazem tego są Jarmarki Bożonarodzeniowe, które odbędą się w różnych małopolskich miastach.

Każdy, kto odwiedzi tegoroczne jarmarki,będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe anielskie zdjęcie na tle specjalnie przygotowanej, świątecznej ścianki. Wykonane zdjęcie wraz z odpowiedzią na pytanie: „Co dobrego zrobiłeś dla innych w ostatnim czasie?” można umieścić na fanpage’u Małopolski: (https://www.facebook.com/lubiemalopolske) dodając hashtag #dobrojestwmalopolsce. Na uczestników świątecznej zabawy czekają drobne upominki!

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji – Niech wszyscy dowiedzą się, że Dobro jest w Małopolsce!

Akcji patronuje Pan Witold Kozłowski – Marszałek Województwa Małopolskiego.

Szczegóły tutaj: https://www.malopolska.pl/dobrojestwmalopolsce