Małopolskie Dni Rodziny

Dnia 12 maja w Miasteczku Galicyjskim odbyły się kolejne Małopolskie Dni Rodziny. Przybyło wielu mieszkańców Nowego Sącza i okolic, aby wspólnie z nami bawić się i integrować. Tematem przewodnim w tym roku była szeroko rozumiana ekologia.

Pogoda nam dopisała. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji. Dzięki temu zarówno starsi, jak i młodsi uczestnicy pikniku mogli aktywnie i ciekawie spędzić czas ze swoimi najbliższymi. Wszyscy chętnie i z wielkim zaangażowaniem pracowali, za co otrzymali nagrody.   Wspólna zabawa na świeżym powietrzu podczas ciekawych warsztatów tematycznych przygotowanych przez naszą bibliotekę cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Małopolanom za obecność i wspólną zabawę na Małopolskich Dniach Rodziny. Dziękujemy również wolontariuszom z Sursum Corda oraz uczniom z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Sączu.

Współorganizatorami Małopolskich Dni Rodziny byli:

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Nowym Sączu, Szkoła Policealna Pracowników Służb Medycznych i Społecznych im. Jadwigi Wolskiej w Nowym Sączu Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli Ośrodek Doskonalenia w Nowym Sączu,  Małopolskie Centrum Kultury Sokół.

Dzięki wspólnemu zaangażowaniu mogliśmy sprawić przyjemność dzieciom i przyczynić się do integracji  rodzin.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.