Ogólnopolski Konkurs Wielka Liga Czytelników – etap powiatowy

28 lutego 2019 roku, w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Nowym Sączu odbył się powiatowy etap ogólnopolskiego konkursu Wielka Liga Czytelników.
Do etapu powiatowego zakwalifikowało się: 10 uczestników klas 1-4 z 4 szkół oraz 7 uczestników klas 5-8 z 3 szkół, którzy tym razem drużynowo rozwiązywali wspólny test. O godzinie 10:00 drużyny reprezentujące szkoły z terenu powiatu nowosądeckiego przystąpiły do rozwiązywania testu.
Po zakończeniu pisania uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, zaś Koordynatorzy Szkolno-Biblioteczni dyplomy. Po zakończeniu etapu konkursowego wszyscy uczniowie wraz z opiekunami spotkali się na słodkim poczęstunku w czytelni. W tłusty czwartek nie mogło zabraknąć pączków. Serdecznie dziękujemy naszemu sponsorowi Firmie Mecyje Sądeckie za ufundowanie słodkości.

Komisja konkursowa wprowadziła wyniki do elektronicznego systemu Wielkiej Ligi Czytelników. Wyniki etapu powiatowego będą ogłoszone 4 lub 5 marca 2019 roku, o czym poinformujemy naszych uczestników. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, z niecierpliwością oczekujemy na wyniki i życzymy przejścia do kolejnych etapów!